Відгуки

Залишити відгук

 
 
 

Поля, відмічені зірочкою, обов'язкові для заповнення.
Ваша адреса e-mail опубликована не буде.
З міркувать безпеки ми запишемо IP-адресу 54.211.135.32.
Ваш допис до гостьової книги може бути показаний не відразу, а тільки після попередньої перевірки админістрацією сайту.
Ми залишаємо за собою право редагувати, видаляти чи не публікувати записи в гостьовій книзі.

Побували на пішохідній екскурсії по Полтаві. Ми з Києва та Білої Церкви. Екскурсовода я вибирала інтуітивно. НЕ ПОМИЛИЛАСЬ!!! Шановна Діана! Не вистачає слів, щоб описати отримані емоції. Глибока вдячність Вам за проведений з нами час. Ми відчували Вашу любов до міста, кожна Ваша історична довідка чи оповідка були надзвичайними, переносили нас у минулі часи Полтави. Ви так майстерно, зі знанням справи пов"язали минувшину і сьогодення. що ми полюбили Ваше місто назавжди. Будемо рекомендувати усім Вашу екскурсію!!! 3,5 години пролетіли непомітно, навіть гололід не зашкодив! А потім ще Ваша рекомендація відвідати Галушкову мануфактуру - це щось!!!! ДУже-дуже дякуємо!!! Успіхів Вам!!!
Жанна написав(ла) 12.03.2018:
Побували з сином на екскурсії. Як я, так і він були дуже приємно вражені. Екскурсовод професійно та цікаво подавала матеріал, не зчулись навіть як час пройшов. Раджу всім!
Людмила написав(ла) 18.10.2017:
Приехала из Днепра,посмотреть на родину Гоголя.Безумно понравилась экскурсия,очень зелёный и красивый город. А в конце ещё и галушками накормили:)
Светлана написав(ла) 30.09.2017: