Відгуки

Залишити відгук

 
 
 

Поля, відмічені зірочкою, обов'язкові для заповнення.
Ваша адреса e-mail опубликована не буде.
З міркувать безпеки ми запишемо IP-адресу 3.228.220.31.
Ваш допис до гостьової книги може бути показаний не відразу, а тільки після попередньої перевірки админістрацією сайту.
Ми залишаємо за собою право редагувати, видаляти чи не публікувати записи в гостьовій книзі.

Хочу висловити подяку Діані за рекомендацію Алли екскурсовода. Ми провели надзвичайно насичену, цікаву, яскраву оглядову екскурсію по Полтаві. Алли глибока історична експертиза та її патріотична позиція розширили мої знання та світогляд. Дуже сподобався формат екскурсії, коли нас 4 в автомобілі і Ексурсовод п’ятий. Ми багато побачили і оперативно рухалися. Все було дуже гарно!!!!
Тарас написав(ла) 11.08.2019:
Неповторна подорож до Полтави. Цікаво було познайомитися з основними пам’ятними місцями міста: історичним центром міста, пам’ятником Слави, краєзнавчим музеєм, місцями пов’язаними з історією Полтавської битви. Несподіваним відкриттям для мене стало селище Опішне Зінківського району. Місце це відоме в цілому світі завдяки Національному музею-заповіднику українського гончарства. І звичайно відвідали містичну Диканьку. Зупинились ми біля Тріумфальної арки поруч із трасою, відвідали Троїцьку церкву (XVIII ст.), та Свято-Миколаївську церкву, під якою знаходиться родинний склеп Кочубеїв. Окрема вдячність екскурсоводу Сергію та менеджеру Діані. Все було гарно організовано та змістовно проведено. Дякую від себе особисто та колективу.
Тетяна Ткаченко. Бобринець написав(ла) 25.06.2019:
Побували на пішохідній екскурсії по Полтаві. Ми з Києва та Білої Церкви. Екскурсовода я вибирала інтуітивно. НЕ ПОМИЛИЛАСЬ!!! Шановна Діана! Не вистачає слів, щоб описати отримані емоції. Глибока вдячність Вам за проведений з нами час. Ми відчували Вашу любов до міста, кожна Ваша історична довідка чи оповідка були надзвичайними, переносили нас у минулі часи Полтави. Ви так майстерно, зі знанням справи пов"язали минувшину і сьогодення. що ми полюбили Ваше місто назавжди. Будемо рекомендувати усім Вашу екскурсію!!! 3,5 години пролетіли непомітно, навіть гололід не зашкодив! А потім ще Ваша рекомендація відвідати Галушкову мануфактуру - це щось!!!! ДУже-дуже дякуємо!!! Успіхів Вам!!!
Жанна написав(ла) 12.03.2018: