Про нас

Вітаю всіх, хто любить подорожувати!

Мене звати Діана, 29 років. Професійний екскурсовод. Маю дозвіл на екскурсійний супровід по Полтаві та Полтавській обл. (Інститут туризму федерації профспілок України). Закінчила Полтавський національний педагогічний університет ім. В.Г.Короленка – іст. фак.(2010 р.). Працювала в Полтавському Краєзнавчому музеї (молодший науковий співробітник). Чудово орієнтуюся в усіх музеях Полтави(є досвід роботи в Літературно-меморіальному музеї І.Котляревського, вивчала експозиції Літературно-меморіального музею Панаса Мирного та Літературно-меморіального музею В.Г.Короленка).

В туристичній сфері працюю з 2010 року. Співпрацюю з багатьма успішними тур. агенціями Полтави.

Маю досвід роботи в школі – 3 роки педагогічного стажу. Мої екскурсії адаптовані на різні вікові категорії: від найменших – молодші класи до студентів і дорослих. До всіх знайду підхід.

Я молода, енергійна, комунікабельна, креативна, з почуттям гумору. На моїх екскурсіях Вам точно не буде нудно і сумно.

Екскурсовод у моєму розумінні – це й організатор відпочинку, і аніматор, і вихователь, і вчитель, і мудрий порадник в різних життєвих ситуаціях, а не лише особа, яка відтворює завчену інформацію.

Мої екскурсії – це суцільна імпровізація. Текст екскурсії принципово не намагалася вивчити напам’ять. Не подумайте, що я читаю зі шпаргалки. Це виглядало б смішно. Я маю достатній рівень фахових знань з історії України, історичного краєзнавства, літератури, мистецтва, етнографії, архітектури і, використовуючи достовірні факти, можу кожного разу скласти «на ходу» цікаву розповідь. Екскурсія виходить «жива», а не «зазубрена» і кожного разу грає новими барвами. Двох абсолютно однакових екскурсій я не проведу. Це для мене не цікаво.

Екскурсія це не монолог екскурсовода – це діалог екскурсовода та туристів. В результаті цього обговорення Ви,екскурсанти, отримуєте багато цікавої інформації, а я запитання від Вас, які спонукають ще раз зануритися в історичні джерела, відкривати для себе все нові і нові цікаві факти з історії рідного краю, а потім знову ділитися ними з Вами, дорогі друзі.

Екскурсійне бюро «Лтава» співпрацює з іншими кваліфікованими екскурсоводами. У кожному з них я упевнена так, як у самій собі.

Екскурсійне бюро «Лтава» – це команда однодумців, професійних істориків, які люблять свою Батьківщину і цією любов’ю заряджають інших. Наші екскурсії по Полтаві та Полтавській області гарантовано принесуть Вам чудовий настрій і феєрію позитивних вражень! Чекаємо на Вас!